NA POWITANIE NOWY BANER

Dodano: 2009-02-11

Treść liczy się przede wszystkim. Jednak formy także lekceważyć nie wolno. Staramy się, żeby nasi Czytelnicy po każdym kolejnym otwarciu witryny Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze mogli znaleźć coś nowego, coś czego nie było tu wcześniej, a zamykając stronę - jak to sympatycznie niedawno ktoś napisał w księdze gości - nie mieli poczucia straconego czasu. Przede wszystkim zaś, żeby chcieli do nas wrócić.

Dlatego ciągle poszukujemy i dlatego staramy się nadążyć za zmieniającą się szybko rzeczywistością. Otoczenie, w jakim pracujemy jest elementem tej rzeczywistości i ono także uległo niedawno zmianie. Od dzisiaj na naszej stronie głównej pojawiła się aktualna fotografia odremontowanego i przebudowanego budynku, w którym większość swoich obowiązków służbowych wypełnia niemal połowa pracowników prokuratur okręgu zielonogórskiego. 

Niektórzy z Czytelników strony oczekiwali tej aktualizacji od dawna. Dla innych być może stanowi to niespodziankę. Mamy nadzieję, że jest to niespodzianka miła i zostanie przez Państwa zaakceptowana. Czekamy na listy także w tej sprawie, a producentowi strony Firmie ELKA i autorowi fotografii Panu Józefowi Rysiowi serdecznie dziękujemy.

Redakcja