ŚMIERTELNY WYPADEK KOMUNIKACYJNY NA "STAREJ" TRÓJCE

Dodano: 2018-02-21

Świebodzin. Prokurator Rejonowy w Świebodzinie poinformował o wypadku drogowym do którego doszło  19.02.2018 r. na drodze łączącej  Świebodzin z Sulechowem (stara droga krajowa nr 3).
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w nieustalonym dokładnie czasie, w nocy z niedzieli na poniedziałek pojazd marki Mercedes jadąc z kierunku Sulechowa z niewyjaśnionych  przyczyn zjechał na prawe pobocze i następnie uderzył w drzewo. Samochód po uderzeniu rozpadł się na dwie części.   

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pojazdem podróżowały dwie osoby. W pobliżu rozbitego samochodu ujawniono zwłoki 21 letniego mieszkańca powiatu świebodzińskiego. Jadąca z nim 21-letnia kobieta została zauważona po godzinie 5 rano  w przydrożnym rowie przez przejeżdżających drogą kierowców, którzy telefonicznie powiadomili o zdarzeniu świebodzińską policję. Przybyli na miejsce policjanci udzielili kobiecie niezbędnej pomocy jeszcze przed przyjazdem lekarza, następnie przewieziona ona została do pobliskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pod kierunkiem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca wypadku. Zwłoki 21 letniego mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji .Zabezpieczono również rozbity pojazd do dalszych szczegółowych  oględzin. Kobieta ma zostać przesłuchana po wyrażeniu zgody przez lekarza.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach. /jcz