WIELOKROTNIE GWAŁCIŁ CÓRKĘ

Dodano: 2004-09-02

Zielona Góra-Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 35 letniemu mężczyźnie Rafałowi T. Prokurator oskarżył go o to, że podczas nieobecności innych domowników wielokrotnie doprowadzał swoją małoletnią córkę do poddania się czynnościom seksulanym a w konsekwencji użył wobec niej przemocy doprowadzając ją siłą do obcowania płciowego na posadzce łazienki.

Jak ustalono oskarżony średnio co 2-3 miesiące przychodził do łóżka dziewczynki rozbierał ją a następnie doprowadzał do poddania się czynnościom seksulanym. Dziewczynka broniła się płacząc, odpychając go i straszac uzyciem nożyczek. Dnia 1 kwietnia 2004 r. kiedy matka dziewczynki wyszła na chwilę z domu ojciec udał się za córką do łazienki po czym dokonał na niej gwałtu w postaci odbycia z nią i wbrew jej woli stosunku płciowego, po czym ubrał się i wyszedł z łazienki. Córka wybiegła z domu i tego samego dnia o zdarzeniu opowiedziała szkolnej psycholog. Pokrzywdzona została przewieziona na badania ginekologiczne, po których stwierdzono obecność w niej męskiego nasienia zgodnego z DNA jej ojca.

Postanowieniem Sądu Rejonowego w Zielonej Górze Rafał T. został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestepstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.