Wyroki sądowe


Publikacja wyroku do publicznej wiadomości
jest  obwarowana konkretnymi przepisami prawa i musi wynikać wprost z tego wyroku. Dlatego dopiero teraz postanowiliśmy częściej wnosić do sądów w okręgu zielonogórskim o podawanie wyroków do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie ich na stronie Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Będziemy to robić jednak nie we wszystkich sprawach, ale w tych, gdy uznamy to z różnych względów za potrzebne i celowe. Dane osób pokrzywdzonych zostają zanonimizowane.


Na podstawie art. 43 b kk sąd zdecydował o podaniu danego wyroku do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie jego treści na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze • Wyrok II K 737/16 Sądu Rejonowego w Zielonej Górze II Wydział Karny

  Dodano: 2017-01-13

  Wyrok II K 737/16 Sądu Rejonowego w Zielonej Górze II Wydział Karny wobec Marthy Wójtowicz i Pawła Stalińskiego oskarżonych o przyjęcie rzeczy w postaci okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych o wartości około 5000 zł wiedząc, że zostały uzyskane z kradzieży z włamaniem.

  Sąd orzekł podanie wyroku do publicznej wiadomości poprzez jego ogłoszenie na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze przez okres 30 dni (pkt. 7 wyroku).


  Zapoznaj się z treścią wyroku Sądu Rejonowego w Zielonej Górze

   
  Wyrok jest publikowany do 2017-02-11 włącznie. Po tym okresie informacja wraz z treścią wyroku jest usuwana z systemu.

Strona:

 • 1